Klášterní struny 2014 / Tchei-chan, Tlupa Tlap
  Děkujeme Petru Brousilovi za krásné fotografie z koncertu v rajském dvoře Františkánského kláštera, který se uskutečnil v sobotu 12....detail»
 Umění mistrů dráteníků
  Díla nejlepších českých dráteníků mohou obdivovat návštěvníci Městského muzea v Hostinném. Až do konce srpna tu probíhá putovní výstava...detail»
Fotoreportáž z Medobraní
Odkaz na reportáž o 1. ročníku Medobraní :  kralovehradecky-kraj.5plus2.cz/klaster-hostil-medobrani-0hm-/trutnov.aspx detail»
Vernisáž hasičské výstavy: video-reportáž
Jak dokládá video reportáž pana Vladimíra Junka, vernisáž hasičské výstavy byla navštívena více než hojně.  odkaz na video: ...detail»
Odsun Němců z Podkrkonoší doprovázely pohnuté události
Rádi bychom zveřejnili odkaz směřující ke článku pana Tomáše Plecháče pro iDnes, ve kterém věnuje pozornost násilným událostem doprovázejícím...detail»
150. let dobrovolných hasičů v Hostinném
 Výstavou "Sobě ke cti, bližnímu ku pomoci" jsme si připomněli 150. výročí vzniku spolku dobrovolných hasičů v Hostinném. Město Hostinné...detail»
Vernisáž výstavy
 Františkánský klášter v Hostinném se na téměř dva měsíce stane sídlem tajemných Zgripů, osobních strašidel výtvarníka a publicisty Hynka...detail»
Přednáška: Dva roky života v Rusku
 Fotografie z poutavého povídání Mgr. Libora Drahoňovského. Drahoňovský projel severním Ruskem, obdivoval přírodní i historické krásy, ale...detail»