Vernisáž vánoční výstavy 2014
Návštěvníky vernisáže, kteří se usadili v přednáškovém sále muzea nejprve koledami přivítal nadaný akordeonista Miroslav Baklík. Po úvodní řeči...detail»
Porciunkule v klášteře / 2014
  O porciunkulové sobotě v klášteře vystoupila jazzová skupina  The Grooves  z Vrchlabí, následoval koncert  Krkonošské...detail»
Prohlídka věže děkanského kostela
  Mimořádnou možnost vystoupat na věž děkanského kostela v Hostinném si nenechalo ujít více než sto návštěvníků. Přes kruchtu kostela,...detail»
Klášterní struny 2014 / Tchei-chan, Tlupa Tlap
  Děkujeme Petru Brousilovi za krásné fotografie z koncertu v rajském dvoře Františkánského kláštera, který se uskutečnil v sobotu 12....detail»
 Umění mistrů dráteníků
  Díla nejlepších českých dráteníků mohou obdivovat návštěvníci Městského muzea v Hostinném. Až do konce srpna tu probíhá putovní výstava...detail»
Fotoreportáž z Medobraní
Odkaz na reportáž o 1. ročníku Medobraní :  kralovehradecky-kraj.5plus2.cz/klaster-hostil-medobrani-0hm-/trutnov.aspx detail»
Vernisáž hasičské výstavy: video-reportáž
Jak dokládá video reportáž pana Vladimíra Junka, vernisáž hasičské výstavy byla navštívena více než hojně.  odkaz na video: ...detail»
Odsun Němců z Podkrkonoší doprovázely pohnuté události
Rádi bychom zveřejnili odkaz směřující ke článku pana Tomáše Plecháče pro iDnes, ve kterém věnuje pozornost násilným událostem doprovázejícím...detail»