150. let dobrovolných hasičů v Hostinném
 Výstavou "Sobě ke cti, bližnímu ku pomoci" jsme si připomněli 150. výročí vzniku spolku dobrovolných hasičů v Hostinném. Město Hostinné...detail»
Vernisáž výstavy
 Františkánský klášter v Hostinném se na téměř dva měsíce stane sídlem tajemných Zgripů, osobních strašidel výtvarníka a publicisty Hynka...detail»
Přednáška: Dva roky života v Rusku
 Fotografie z poutavého povídání Mgr. Libora Drahoňovského. Drahoňovský projel severním Ruskem, obdivoval přírodní i historické krásy, ale...detail»
Video-reportáž z vernisáže výstavy mateřských škol.
Odkaz na video, zachycující vernisáž výstavy mateřských škol v Hostinném s názvem "Putování za duhou" :  www.youtube.com/watch detail»
Beseda na téma
Příjemné setkání se v Městské knihovně Hostinné odehrálo v úterý 21. ledna 2014. Paní Mgr. Marcela Krčálová zde se zaujetím pohovořila na téma síly...detail»
Řemeslný advent 2013
  Již podruhé se v ambitu kláštera odehrál řemeslný advent. detail»
Video-reportáž z vernisáže výstavy.
Letošní výstava betlémů ve Františkánském klášteře Hostinné je podle organizátorů největší, přinejmenším z hlediska počtu vystavených exponátů,...detail»
Vernisáž výstavy betlémů
 V sobotu 30. listopadu 2013 proběhla v klášteře vernisáž vánoční výstavy. Na začátek vystoupil místní skautský oddíl pod vedením Hanky...detail»