Video-reportáž z vernisáže výstavy mateřských škol.
Odkaz na video, zachycující vernisáž výstavy mateřských škol v Hostinném s názvem "Putování za duhou" :  www.youtube.com/watch detail»
Beseda na téma
Příjemné setkání se v Městské knihovně Hostinné odehrálo v úterý 21. ledna 2014. Paní Mgr. Marcela Krčálová zde se zaujetím pohovořila na téma síly...detail»
Řemeslný advent 2013
  Již podruhé se v ambitu kláštera odehrál řemeslný advent. detail»
Video-reportáž z vernisáže výstavy.
Letošní výstava betlémů ve Františkánském klášteře Hostinné je podle organizátorů největší, přinejmenším z hlediska počtu vystavených exponátů,...detail»
Vernisáž výstavy betlémů
 V sobotu 30. listopadu 2013 proběhla v klášteře vernisáž vánoční výstavy. Na začátek vystoupil místní skautský oddíl pod vedením Hanky...detail»
Vernisáž výstavy
 V pátek 4. října se v ambit kláštera uskutečnila výstava fotografií z baletního prostředí "Křehká krutost". Autorem snímků je Michal...detail»
Turnaj ve hře Carcassonne
 Turnaj ve stolní hře Carcassonne se v čítárně františkánského kláštera uskutečnil v sobotu 21. září. Jak můžete vidět z fotografií, účast...detail»
Pod pásy tanků/ promítání filmu
 Fotografie z promítání autentického filmu, zachycujícího události 21. srpna roku 1968 v Trutnově. Tomáš Anděl doplnil projekci svým...detail»