Koncerty Jamese Harriese a Jindřicha Lokvence
 V sobotu 6. července proběhl v rajském dvoře františkánského kláštera první ze tří koncertů pořádaných v rámci akce "Klášterní struny". V...detail»
Nultý ročník Medobraní
Dnes se v prostorách kláštera uskutečnil nultý ročník Medobraní. Pan Mgr. Jan Materna, Ph.D. a hostinští včelaříci (zájmovým kroužkem při Domu dětí...detail»
Včely zpět v klášteře
 V neděli umístil zdejší včelařský kroužek pod vedením pana Mgr. Jana Materny, Ph.D. v klášterní zahradě včelí úl. Dochází tak k návratu včely...detail»
Otevření druhé části expozice/Výstava fotografií
 Od dnešního dne (3.5. 2013) je přístupná druhá část historické expozice městského muzea v Hostinném. Je věnována období 19. a 20. století....detail»
Koncert: Iva Faltová a Michaela Prokopcová
 V sobotu 20. dubna se v rámci akce "Brány památek dokořán" uskutečnil v přednáškovém sále městského muzea koncert Ivy Faltové a Michaely...detail»
Krkonošský deník: Klášter žije. Za několik dnů otevře druhou část muzea
 Je tomu právě rok, co v nově opravený františkánský klášter slavnostně otevřel své brány a pozval návštěvníky do první části expozice...detail»
Noc s Andersenem
5. dubna proběhla v městské knihovně již tradiční noc s Andersenem. detail»
Přednáška v muzeu / Atentát v Hostinném?
Středeční přednáška v městském muzeu byla více než hojně navštívena. Tomáš Anděl uvedl do souvislostí událost, proběhnuvší v Hostinném před 60...detail»