Otevření druhé části expozice/Výstava fotografií
 Od dnešního dne (3.5. 2013) je přístupná druhá část historické expozice městského muzea v Hostinném. Je věnována období 19. a 20. století....detail»
Koncert: Iva Faltová a Michaela Prokopcová
 V sobotu 20. dubna se v rámci akce "Brány památek dokořán" uskutečnil v přednáškovém sále městského muzea koncert Ivy Faltové a Michaely...detail»
Krkonošský deník: Klášter žije. Za několik dnů otevře druhou část muzea
 Je tomu právě rok, co v nově opravený františkánský klášter slavnostně otevřel své brány a pozval návštěvníky do první části expozice...detail»
Noc s Andersenem
5. dubna proběhla v městské knihovně již tradiční noc s Andersenem. detail»
Přednáška v muzeu / Atentát v Hostinném?
Středeční přednáška v městském muzeu byla více než hojně navštívena. Tomáš Anděl uvedl do souvislostí událost, proběhnuvší v Hostinném před 60...detail»
Velikonoční jarmark 2013
Včerejší řemeslný jarmark v klášteře se mimořádně vydařil. I díky slunečnému počasí se podařilo vytvořit příjemnou atmosféru. Především pro děti...detail»
Kurz první pomoci
V úterý 12. března proběhl v klášteře velmi praktický kurz první pomoci. Účastníci se seznámili se základními formami ošetření v různých situacích...detail»
Vlastivěda Krkonoš
Dnes v knihovně proběhla velmi zajímavá beseda s Mgr. Liborem Duškem z Krkonošského muzea ve Vrchlabí a žáky základní školy v Hostinném na téma...detail»