Medobraní 2015
Fotografie z letošního Medobraní, kterému bohužel nepřálo počasí, nic to ovšem nezměnilo na hojné návštěvnosti. Odkaz na fotografie:...detail»
180 let výroby papíru v Hostinném
Video ze slavnostního zahájení výstavy u příležitosti 180 let výroby papíru v Hostinném. Odkaz: www.youtube.com/watch detail»
Přednáška: Stíny minulosti - Rudník 1945
   Děkujeme všem příznivcům Městského muzea v Hostinném, kteří si přišli vyposlechnout poutavý příběh z konce Druhé světové války, které...detail»
Vernisáž výstavy fotografií -Magické krajiny
  Výstava fotografií Zbyňka Šance přilákala do františkánského kláštera v Hostinném veliké množství návštěvníků. Autor totiž vystavuje v...detail»
Reportáž z Velikonočního jarmarku 2015
S patřičným předstihem mohli návštěvníci Velikonočního jarmarku v místním františkánském klášteře načerpat inspiraci pro nadcházející Velikonoce....detail»
Městské muzeum na návštěvě v Trutnově!
Projekce unikátních filmových záběrů se zasvěceným komentářem ředitele Františkánského kláštera - muzea a galerie v Hostinném pana Tomáše Anděla...detail»
Adventní koncert: Pěvecký sbor Záboj
Vyvrcholením adventního času v klášteře byl koncert pěveckého sboru Záboj ze Dvora Králové nad Labem. detail»
Video-reportáž z předvánočního jarmarku
  Vánoční jarmark rukodělných řemesel se ve Františkánském klášteře v Hostinném již dokonale zabydlel. Nabídka nejrůznějších výrobků, ale i...detail»