Křest knihy
Článek a fotografie, připomínající křest knihy "Hostinné", jejímž autorem je ředitel městského muzea, pan Tomáš Anděl....detail»
Den s antikou 2018- fotografie
  První várka fotografií z povedené akce, které se uskutečnila v sobotu 15. září za krásného počasí v areálu Františkánského kláštera....detail»
Albrecht z Valdštejna v Hostinném
  Vzácnou návštěvou nás poctil sám vévoda frýdlantský, Albrecht z Valdštejna. Zavítal k nám u příležitosti tradiční slavnosti Porciunkule. Za...detail»
Video ze Dne s antikou
Odkaz na videoreportáž z povedeného a hojně navštíveného Dne s antikou.  Reportáž vytvořila TV Obr. Čas reporotáže v rámci videa: 2:22....detail»
Dny s antikou
Již mnoho desetiletí je zde v Galerii antického umění možno shlédnout odlitky těch nejslavnějších nejslavnějších antických soch, které dnes zdobí...detail»
Medobraní v klášteře
  Fotografie z vydařeného Medobraní, počasí přálo, návštevnost byla hojná. detail»
70 let papírenského školství v Hostinném
 Přinášíme fotoreportáž ze slavnostního zahájení výstavy, která vznikla u příležitosti 70. výročí papírenského školství v Hostinném. ...detail»
Výstava o Jamboree 2015 v Japonsku
  Největší celosvětové setkání skautů známé pod názvem Jamboree se vloni konalo v Japonsku a bylo již třiadvacáté. Ve 300 členné výpravě z...detail»